1000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! 1000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! 1000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! 1000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!

Homeopati Doğanın Bilgeliği

  • Ürün Kodu: 9786057179746
  • Barkod: 9786057179746
  • Marka: Güvercin Yayınevi
  • Stok: 20+
  • %25indirim
    300,00 TL
    225,00 TL

Hayat bir gizemdir.

“Homeopati, Tanrı”nın insanlara bahşettiği en muhteşem hediyelerden biri olarak her birimizin yolculuğunda farklı zamanlarda ve hikâyelerle çıkmak üzere gizlenmiştir.

Bir ağacın meyvesinin ya da bir hayvanın salgısının, belki de bir mineralin doğasının bizim varoluşumuzla aynı paternleri taşıdığını ve bu yolla Yüce Yaradan’ın bize şifasını sunduğunu anlamak O’nun koşulsuz sevgisinin büyüklüğünün bir kere daha farkına varmaktır.

Kendimizi başka madde ya da canlılarda yakalamak (similimum) ve doğanın eşsiz ilmine tanık olmak belki de en temel yasayı hatırlamamız içindir:

Sen neysen, kardeşin de o’dur.

Şifa, senden uzak, farklı yerde, ulaşılmaz ve imkânsız bir mecrada değildir;

Şifa, yine senin suretindedir. Sen kimsen, şifa en benzerini göreceğin doğanın bilgeliğindedir.

“İnsanı yaratan Tanrı yüceliğini ve iyiliğini hastalığın şifası ile bize gösterir. Homeopatın insanı iyileştirebilmesi için Tanrı’nın verdiği birtakım hikmetler vardır. Hastalığın tanınması için ortaya çıkan semptomlar ve hastalığın tamamen yok olması için verdiği çareler şifayı sağlar. Oysa bütün bunları düşünmeden ilaçlarla veya operasyonlarla vücutta karanlık ve mistik bölgelerde hastalığı arayarak iyileştirmeye çalışıyoruz. Peki hastalığın kökenini ve şifasını karanlıkta bırakan bir Tanrı düşünülebilir mi?”

Organon Prg 17/1 dipnot

İnsanların sağlık durumlarını değiştiren, hastalıkları böylece iyileştiren bu gizemli ve ruhsal güç akıl ile hiçbir şekilde anlaşılamaz. Sadece insanlar üzerindeki etkileri pratik ve tecrübe yoluyla net olarak gözlemlenebilir.

Organon Prg 20

“İyileşebilecek bütün hastalıklar, iyi gözlemleyen bir Homeopat’ın tespit edebileceği semptomlarla kendini gösterir. İnsan vücudunda gizlenmiş bir hastalık ve rahatsızlık olamaz. Hayatın koruyucusu yüce bilge bunu mükemmel bir uyum ve sonsuz bir iyilikle düzenlemiştir.”

Organon Prg 14

Kendini şifalandırma karşımızdakine yardım etmekten geçer. Bu eşsiz ve kişiye özel farkındalık yolundaki en küçücük anlayış, olanı ve yolda olanları saygıyla kabul, muazzam bir dönüşüm başlatır. Bu dönüşümde Homeopati olağanüstü derinlikte bir bilim ve Tanrı’nın sanatıdır…

Dilerim okuyacağınız notlar, yolunuzda bir katkı sağlar…
Eser Adı: Homeopati Doğanın Bilgeliği –Ders Notları –Türkçe, İngilizce
Yazar adı: Dr. Jayesh Dhingreja, Defne Duygu Uslu
Editör : Defne Duygu Uslu
Yayınevi : Güvercin Yayınevi
Türü : Sağlık-Başvuru
Dili : Türkçe
Cilt Bilgisi: Karton Kapak
Kağıt : Enso
Basım Tarihi: Ağustos 2022
Baskı Sayısı : 1. Baskı
Sayfa Sayısı: 128
Kitap Boyutları: 13,5 x 20
ISBN No: 978-605-71797-4-6
BARKOD: 9786057179746

Dilİngilizce , Türkçe
EditörDefne Duygu Uslu
YazarDefne Duygu Uslu , Jayesh Dhingreja
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 11:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...