750 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! 750 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! 750 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! 750 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!

Hakkımızda

Güvercin Kitap, tüm kitap kurtları için özel bir platform olmak için yola çıkıyor. İki yazar arkadaşın kafa kafaya verip aylarca üzerinde düşündükten sonra özenle kurulan kitap evimiz, bu yolun sadece bir başlangıcı. Çok yakında harika haberler ile sizlere ulaşacağız.

 

Buradaki asıl amacımız, özenle seçtiğimiz yazarların kitaplarını sizlere hem basılı kitap olarak hem de dijital kitap olarak sunmak. Etrafımızda pdf formatında bir çok kitap dolanmasına rağmen bunlar maalesef Telif Hakları Kanununu hiçe saymaktadır. Güvercin kitap ise yasal boyutları ile dijital kitapları size sunmaya başlamıştır.

İyi ki buradasınız. Hep birlikte büyük bir aile olacağımızdan emin olabilirsiniz. Buradaki amacımız satışını yaptıımız tüm kitaplarda okuyucumuza gereken değeri aktarabilmek.

 

 

Peki ya Güvercin Yayınevi?

İlk yazı hayatımıza atıldığımızda, yeni bir kitabın büyüsüne ve heyecanına kapılarak doğru seçimler yapamadık. Önümüze gelen sözleşmelere imzalar attık. hal böyle olunca kazanan değil, kaybeden olduk. Edebiyat dünyasında bu yola yeni başlayacak yazarlar, bizim gibi deneyimleyerek öğrenmesin istedik.

Biz de yazar adaylarının hem heyecanına ortak olmak hem de onların düşmeden ayakta kalmalarını sağlamak için tüm samimiyetimiz ve doğrularımızla yanlarında olmak için çıktık bu yola. Birilerinin hayatına dokunarak hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak kadar güzel bir duygu yok yaşamımızda. Biz onların hayallerini gerçekleştireceğiz, onlar da okuyucularının yüreklerine dokunacak.

Birlikte çok keyifli şeyler paylaşacağız. Fuarlar, yazarlık akademisi, yarışmalar, yeni çıkan kitabın lansmanı, yazarların tanışmasına olanak veren söyleşi partileri… Daha bir çok şey. Biz biraz titiz ve seçiciyiz. O nedenle her yazılanı değil de; edebi değeri olan, gelecek nesillerde de iz bırakacak kitapların ve değerli kalemlerin peşinde ve yanındayız.

‘’Arkanızda bırakacağınız en güzel miras, yazılı bir eserinizin nesiller boyu okunuyor olmasıdır.’’

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...