1000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! 1000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! 1000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! 1000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!

Nucleus - Homeopatide Kronik Hastalıklar ve Miyazmalar Üzerine Dersler

  • Ürün Kodu: 9786052871096
  • Barkod: 9786052871096
  • Marka: Semaver Yayınları
  • Stok: 20+
  • %18indirim
    225,00 TL
    185,00 TL

Amacım, seleflerimin tamamının çaba harcayıp başarısız olduğu psoranın kökeni ve kesin nedenini bulmak değil. Benim derdim miyazma kavramını keşfedip bütünlük kavramıyla entegre etmek. Miyazma kavramı ve bütünlük kavramının entegre edilmesi üzerine yapılacak derinlemesine çalışma doktorların, dünyadaki tüm sağlık çalışanlarının hedefi olan daha iyi tedaviye ulaşmasına yardımcı olacağını düşünüyorum.

- Dr. E. S. Rajendran, Nucleus - 

Dr. E.S. Rajendran 1989 yılında Hindistan'ın Kozikhode şehrinde bulunan ve ülkenin en iyi okullarından biri olan Devlet Homeopatik Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. Temel eğitiminin ardından 1994 yılında yine aynı okulda Homeopati Felsefesi uzmanlığını tamamladı.

1998 yılına kadar Mangalore şehrinde bulunan Fr. Muller Homeopatik Tıp Fakültesi'nde çalıştı. Halen Salem'de bulunan Vinayaka Mission Homeopatik Tıp Fakültesi'nde yönetici ayrıca Organon ve Homeopatik Felsefe Bölümü'nün başkanı olarak görev yapmaktadır. Meslek yaşamı boyunca lisans ve lisansüstü düzeyde Felsefe, Organon ve Kronik Hastalıklar dersleri vermiştir.

Doktorasını homeopatik ilaçlarda nanoteknoloji konulu araştırmasıyla Vinayaka Misyon Üniversitesi'nden almıştır.

Dr. Rajendran ilk çalışması New Lights-Lectures on Homeopathy and Philosophy'deki araştırma incelemeleri ile homeopatik tıpla ilgili bir ilke imza atmıştır.

Bu kitap Hindistan'daki çeşitli lisans ve lisansüstü programların müfredatına dahil edilmiştir.

DilTürkçe
EditörKudret Parpar
YazarE. S. Rajendran
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 11:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...